Mobilya Fuarı

TÜYAP, İstanbul, Bursa, Konya, Adana ve Diyarbakır’dan sonra Kayseri’de KMOB 2011 Kayseri Mobilya Fuarı 26-30 Ekim tarihleri arasında açılacak.

TÜYAP, İstanbul, Bursa, Konya, Adana ve Diyarbakır’dan sonra Kayseri’de KMOB 2011 Kayseri Mobilya Fuarı 26-30 Ekim tarihleri arasında açılacak.

TÜYAP Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü konuyla ilgili yaptığı açıklamada, KMOB 2011 Kayseri Mobilya Fuar’ına bu yıl önceki yıllara oranla rekor bir katılım ile 150’ye yakın firmanın katılacağını söyledi. Kayseri Hilton Otel’de yapılan basın açıklamasına TÜYAP Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurettin Okandan ve Basın mensupları katıldı. TÜYAP Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “TÜYAP’ın Kayseri’deki ilk fuarı olan ve 3 ayrı salonda hazırlanan KMOB 2011 Kayseri Mobilya Fuar’ına bu yıl önceki yıllara oranla rekor bir katılım ile 150’ye yakın firma katılacak. Lider markaların 2012 modellerini görücüye çıkaracağı fuarın sadece bölge değil ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacağı inancındayız” diye konuştu.

Ersözlü, 22 ülkeden alım heyetlerinin geleceğini belirterek, “TÜYAP’ın yurt dışında bulunan ofisleri, 32 hedef ülkede bulunan sektörel oda, birlik ve dernekler aracılığıyla yürütülen başarılı tanıtım sonucunda KMOB 2011 Fuarı şuana dek kesinleşen 22 ülkeden gelecek alım heyetlerine ev sahipliği yapacak. Fuar açılış tarihine kadar yurtdışı tanıtım faaliyetlerimizin devam edeceği için ülke sayısının artacağı inancındayız” şeklinde konuştu.

Ersözlü, 50 farklı şehirden gelecek profosyonel ziyaretçileri Kayseri’de TÜYAP çatısı altına birleştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Yapı marketlerin ve mobilya mağazalarının satın alma yetkililerini 5 gün boyunca devam edecek fuarımızda katılımcı fuarımızla katılımcı firmamızla buluşturarak sadece Kayseri’nin değil bölge ve ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlanacaktır” dedi.

Mobilya Fuarı 26-30 Ekim tarihleri arasında saat 10.00 ile 20.00 arasında ziyarete açık olacaktır.

Kaynak: Haber 3